KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13588430

nr 1358 8430

Leonard Wiedh

(1866-1938), Sverige

Oljemålning, Landskap med väg med gående man framför stuga, Signerad. Olja på duk, 39x52cm

Leonard Wiedh, svensk målare född 1866, död 1938.

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 2 november 2020
kl 18:09:37

Leonard Wiedh

Läs mer om Leonard Wiedh