KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13588430
nr 1358 8430
Leonard Wiedh
(1866-1938), Sverige
Oljemålning, Landskap med väg med gående man framför stuga, Signerad. Olja på duk, 39x52cm
Leonard Wiedh, svensk målare född 1866, död 1938.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 2 november 2020
kl 18:09:37
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
350 kr